Uplynulé

HORMONÁLNA JOGA - víkendový kurz 9.-10.12.

HORMONÁLNA JOGA - víkendový kurz

TERMÍN:
Sobota  9.12. 2023 od 9:00 do 14:00hod.
Nedeľa 10.12. 2023 od 9:00 do 14:00 hod.
MIESTO
JYoga štúdio Pezinok - Panorama centrum, Moyzesova 4/A 

OBSAH
Naučíme sa dynamickú zostavu cvikov, ktorá nám pomáha reaktivovať tvorbu hormónov, posilňuje svaly, pomáha fixovať v kostiach vápnik, prináša vitalitu a duševnú pohodu. Zostava pomáha pri bolestivej menštruácii, PMS, pri problémoch s pleťou, kvalitou vlasov a nechtov. Zmierňuje alebo úplne odstraňuje sprievodné javy menopauzy, pomáha pri cystách na vaječníkoch a je vhodná pre ženy, ktoré majú problémy s otehotnením. Počas spoločne stráveného času sa celú zostavu dôkladne naučíme, aby ste si ju mohli kedykoľvek zacvičiť aj doma, naučíme sa koncentračné techniky a jednoduché antistresové cvičenia, ktoré Vám pomôžu zvládať stresové situácie.  
KAPACITA: 8 osôb 

CENA: 125 €
V cene sú zahrnuté materiály so zrozumiteľným opisom techník a cvikov, pitný režim a drobné občerstvenie. Počas seminára budú k dispozícii podložky a pomôcky na cvičenie.

Po kliknutí na tlačidlo Prihlásiť budete presmerovaní na mail. Prosím potvrďte svoj záujem a my Vás budeme následne kontaktovať, pošleme Vám Prihlášku a dotazník. Po vyplnení dotazníka je pre záväzné rezervovanie miesta potrebné uhradiť buď celú sumu seminára alebo 50% z celkovej sumy. V prípade neuskutočnenia seminára z našej strany Vám bude zaplatená suma vrátená.


? Vitalita, energia, zdravie, krása, pevné nechty, lesklé vlasy, žiariaca pleť, dobrá nálada - aj toto sú prejavy fungujúcej hormonálnej sústavy.

Vekom však produkcia hormónov postupne klesá ⬇️, čo sa môže prejaviť nepríjemnými príznakmi na našom zdraví. Aby sme tomu predchádzali, brazílčanka Dinah Rodrigues zoskupila cviky, dýchacie a relaxačné techniky do zostavy, ktorú pomenovala Hormonálna jogová terapia.

Jedná sa celosvetovo uznávanú prírodnú metódu, ktorá stimuluje žľazy s vnútorným vylučovaním, ktoré zabezpečujú tvorbu hormónov.

✅ Pravidelné cvičenie tejto zostavy zvyšuje, prípadne reaktivuje tvorbu hormónov v našom tele a tým zabezpečuje predchádzanie, znižovanie či úplnú elimináciu neželaných symptómov.

Počas spoločne stráveného času sa zostavu naučíme v súlade so zdravým pohybom tak, aby ste si ju vedeli zacvičiť v pohodlí domova.

A bonus - naučíte sa antistresové cvičenia, ktoré Vám zabezpečia duševnú pohodu a budete si ich môcť zacvičiť kedykoľvek a kdekoľvek.

Dinah Rodrigues tento rok oslávi už 95 rokov. Dodnes nových lektorov školí v rámci zachovania kvaliti osobne a je najlepšou reklamou, že táto metóda má svoje opodstatnenie.

✅ INDIKÁCIE
- menopauza a predčasná menopauza
- PMS (predmenštruačný syndróm)
- cysty na vaječníkoch
- polycystické vaječníky
- neplodnosť (spôsobenú hormonálnou nerovnováhou, nedostatočným prekrvením panvovej oblasti)
- emocionálna nestabilita
- nízke libido
- osteoporóza
- nespavosť
- suchosť slizníc
- vypadávanie vlasov
- štiepenie nechtov
- znížená funkcia štítnej žľazy

❌ KONTRAINDIKÁCIE
- tehotenstvo
- pokročilá endometriózou
- myómy väčších rozmerov
- nádorové ochoreniami prsníkov
- vážne psychiatrickými problémy
- zvýšený vnútroočný tlak
- zvýšená funkcia štítnej žľazy
- nedávna operácia
- pokročilá osteoporóza (riziko vzniku zlomeniny)
- nediagnostikovaná bolesť brušnej dutiny

❗️V prípade pochybností sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom, či je pre Vás vhodné cvičenie zamerané na zvyšovanie produkcie ženských pohlavných hormónov a hormónov štítnej žľazy.


Seminárom Vás prevedie a teší sa na Vás certifikovaná lektorka Hormonálnej jogovej terapie Judit Kubová

 

logo JYOGA

Jyoga štúdio Pezinok

Panorama centrum

Moyzesova 4/A

Pezinok

Telefón: 0911 097 707

E-mail: info@jyoga.sk 

© 2024 Jyoga štúdio Pezinok. Created with by canalmedia