fbpx

Pripravujeme

HORMONÁLNA JOGA - PEZINOK 22.08. - 23.08. 2020

HORMONÁLNA JOGA - VÍKENDOVÝ SEMINÁR

TERMÍN:
Sobota 22.08. 2020 od 9:00 do 14:00 hod.
Nedeľa 23.08. 2020 od 9:00 do 14:00 hod.
MIESTO
JYoga štúdio Pezinok - Panorama centrum, Moyzesova 4/A 

OBSAH
Naučíme sa dynamickú zostavu cvikov, ktorá nám pomáha reaktivovať tvorbu hormónov, posilňuje svaly, pomáha fixovať v kostiach vápnik, prináša vitalitu a duševnú pohodu. Zostava pomáha pri bolestivej menštruácii, PMS, pri problémoch s pleťou, kvalitou vlasov a nechtov. Zmierňuje alebo úplne odstraňuje sprievodné javy menopauzy, pomáha pri cystách na vaječníkoch a je vhodná pre ženy, ktoré majú problémy s otehotnením. Počas spoločne stráveného času sa celú zostavu dôkladne naučíme, aby ste si ju mohli kedykoľvek zacvičiť aj doma, naučíme sa koncentračné techniky a jednoduché antistresové cvičenia, ktoré Vám pomôžu zvládať stresové situácie.  
KAPACITA: 8 osôb 

CENA: 100 €
V cene sú zahrnuté materiály so zrozumiteľným opisom techník a cvikov, pitný režim, drobné občerstvenie. Počas seminára budú k dispozícii podložky a pomôcky na cvičenie.

Po kliknutí na tlačidlo Prihlásiť budete presmerovaní na mail. Prosím potvrďte svoj záujem a my Vás budeme následne kontaktovať, pošleme Vám Prihlášku a dotazník. Po vyplnení dotazníka je pre záväzné rezervovanie miesta potrebné uhradiť buď celú sumu seminára alebo 50% z celkovej sumy. V prípade neuskutočnenia seminára Vám bude zaplatená suma vrátená.

TENTO KURZ JE URČENÝ PRE

  • dievčatá a ženy s hormonálnymi problémami (problém otehotnieť, polycystické vaječníky, bolestivá menštruácia, strata menštruácie, problémy s pleťou, vypadávanie vlasov, lámanie nechtov...)
  • všetky ženy nad 35 rokov ako prevencia (v tomto veku začína klesať produkcia hormónov)
  • ženy v menopauze (cvičenie odstraňuje prípadne zmierňuje príznaky ako nespavosť, návaly tepla, migrény, podráženosť, depresie, znížené libido, bolesti kĺbov)
  • ženy trpiace PMS (predmenštruačným syndrómom - ten spôsobuje hormonálna nerovnováha)

UPOZORNENIE

Toto cvičenie NIE JE VHODNÉ pre:

  • tehotné ženy
  • ženy s pokročilou endometriózou
  • ženy s myómami väčších rozmerov
  • ženy s nádorovými ochoreniami prsníkov
  • ženy s vážnymi psychiatrickými problémami

V prípade pochybností sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom, či je pre Vás vhodné cvičenie zamerané na zvyšovanie produkcie ženských pohlavných hormónov a hormónov štítnej žľazy.

 

logo JYOGA

Jyoga štúdio Pezinok

Panorama centrum

Moyzesova 4/A

Pezinok

Telefón: 0911 097 707

E-mail: info@jyoga.sk 

© 2020 Jyoga štúdio Pezinok. Created with by canalmedia