fbpx

Pripravujeme

PREŠOV - víkendový seminár Hormonálnej jogy pre ženy 21. - 22.3. 2020

TERMÍN:
Sobota  21.03. 2020 od 09:00 do 14:00 hod.
Nedeľa  02.03. 2020 od 09:00 do 14:00 hod.
MIESTO
JOGAZ
Jarková 14
Prešov
OBSAH
Naučíme sa dynamickú zostavu cvikov, ktorá nám pomáha reaktivovať tvorbu hormónov, posilňuje svaly, pomáha fixovať v kostiach vápnik, prináša vitalitu a duševnú pohodu. Zostava pomáha pri bolestivej menštruácii, PMS, pri problémoch s pleťou, kvalitou vlasov a nechtov. Zmierňuje alebo úplne odstraňuje sprievodné javy menopauzy, pomáha pri cystách na vaječníkoch a je vhodná pre ženy, ktoré m,ajú problémy s otehotnením. Počas spoločne stráveného času sa celú zostavu dôkladne naučíme, aby ste si ju mohli kedykoľvek zacvičiť aj doma, naučíme sa koncentračné techniky a jednoduché antistresové cvičenia, ktoré Vám pomôžu zvládať stresové situácie.  
KAPACITA: 12 osôb 
CENA: 100 €
V cene sú zahrnuté materiály so zrozumiteľným opisom techník a cvikov, pitný režim, drobné občerstvenie. Počas seminára budú k dispozícii podložky a pomôcky na cvičenie.

Po kliknutí na tlačidlo Prihlásiť budete presmerovaní na mail. Prosím napíšte nám, následne Vás budeme kontaktovať, prepošleme  Vám krátky dotazník. Po jeho vyplnení je pre záväzné rezervovanie miesta potrebné uhradiť buď celú sumu seminára alebo 50% z celkovej sumy. 

TENTO KURZ JE URČENÝ PRE

  • dievčatá a ženy s hormonálnymi problémami (problém otehotnieť, polycystické vaječníky, bolestivá menštruácia, strata menštruácie, problémy s pleťou, vypadávanie vlasov, lámanie nechtov...)
  • všetky ženy nad 35 rokov ako prevencia (v tomto veku začína klesať produkcia hormónov)
  • ženy v menopauze (cvičenie odstraňuje prípadne zmierňuje príznaky ako nespavosť, návaly tepla, migrény, podráženosť, depresie, znížené libido, bolesti kĺbov)
  • ženy trpiace PMS (predmenštruačným syndrómom - ten spôsobuje hormonálna nerovnováha)

UPOZORNENIE

Toto cvičenie NIE JE VHODNÉ pre:

  • tehotné ženy
  • ženy s pokročilou endometriózou
  • ženy s myómami väčších rozmerov
  • ženy s nádorovými ochoreniami prsníkov
  • ženy s vážnymi psychiatrickými problémami

V prípade pochybností sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom, či je pre Vás vhodné cvičenie zamerané na zvyšovanie produkcie ženských pohlavných hormónov a hormónov štítnej žľazy.


logo JYOGA

Jyoga štúdio Pezinok

Panorama centrum

Moyzesova 4/A

Pezinok

Telefón: 0911 097 707

E-mail: info@jyoga.sk 

© 2020 Jyoga štúdio Pezinok. Created with by canalmedia